Türkiye Kamu-Sen

KAHVECİ: TÜM MİLLETİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

 

“Küslükleri, kırgınlıkları yok edecek, milletçe sevgiyle kucaklaşmamıza vesile olacak Ramazan Bayramı’na erişmenin sevinci içindeyiz” diyen Genel Başkan Önder Kahveci, “İnananlara rahmeti, bereketi ve kurtuluşu müjdeleyen Ramazan ayının sonunda eriştiğimiz bayramın bizler için her alanda kurtuluş getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Genel Başkanımız Önder Kahveci yayınladığı mesajında şu satırlara yer verdi;

 

“Bir ay boyunca yemeden, içmeden, bizlere bahşedilen nimetlerin değerini anlayıp, yoksullarla hemhal olarak maddi ve manevi manada refaha kavuşma fırsatını yakaladığımız bir Ramazan’ın daha sonuna gelmenin burukluğunu yaşıyoruz.  Ama küslükleri, kırgınlıkları yok edecek, milletçe sevgiyle kucaklaşmamıza vesile olacak Ramazan Bayramı’na erişmenin de sevinci içindeyiz.

 

Türkiye Kamu-Sen olarak mücadelemiz Allah’ın bizlere lütfettiği güzel vatanımıza sahip çıkmak, milletimizin birlik ve beraberliğinin korunmasına katkıda bulunmak, ülkemizde her alanda adaletin tesis edilmesi için mücadele etmek ve kamu görevlilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın insan onuruna yaraşır bir hayat kalitesine ulaşmasını sağlamak içindir.

 

Sahip olduklarının kıymetini bilmeyenler, yaşadıkları ortamı koruyup güzelleştirmek için mücadele etmeyenler, bunun bedelini günün birinde sahip olduklarını da kaybederek öderler. İslam coğrafyasını kuşatan ateşin; bu bölgede yaşayan milletlerin geçmişte düştükleri gaflet uykusu nedeniyle girdikleri macera sonunda milli birlik ve beraberliklerini kaybetmeleri neticesinde ortaya çıktığını unutmamak gerekmektedir.

 

Bu çerçevede geride bıraktığımız Ramazan ayının yalnızca açlık ve tokluk anlamında değil, sahip olduğumuz tüm nimetler bağlamında bizleri derin bir tefekkür süzgecinden geçirmiş olmasını ümit ediyorum.  İnananlara rahmeti, bereketi ve kurtuluşu müjdeleyen Ramazan ayının sonunda eriştiğimiz bayramın bizler için her alanda kurtuluş getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

 

Sayısız vatan evladımızı üçer beşer terör belasına kurban verdiğimiz şu günlerde, sahip olduklarımızın kıymetini anlayarak bu değerlerimizi canları pahasına müdafaa eden, vatanımızın bekası için mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz ile terör kurbanlarını bir kez daha rahmetle anıyor; tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum”
RESİMLER